Skip to content

HAKKIMIZDA

İSTANBUL VİNÇ HİZMETLERİ: Kiralık Vinç Nakliyat teleskopik kiralık mobil vinç, vinçli kamyon, sepetli platform, tır ve lowbet kiralama hizmetlerinin beraberinde, ağır taşımacılık hizmetleri alanında da çalışmalarını devam ettirmektedir. Sepetli vinç kiralama sektöründe edindiği başarılarını, verimliliği esas alan yönetim anlayışı, her şart altında müşteri ve sonuç odaklı sürdürdüğü çalışmaları ile elde etmiştir.

Bu anlayış ve yaklaşım çerçevesinde veriliyor olan hizmetler, en üst düzeyde kalite ve standartlarla sunulmaktadır. Eğitimli ve deneyimli operasyon çalışanları ile beraber, müşterilerine dünya sektörünün tercih edilen son teknoloji makine parkıyla hizmet sunmaktadır.

Vinç Kiralama firmamız sunduğu hizmetlerini sınırlı bir bölgeye veya sınırlı bir sektöre yönelik değil, tüm Türkiye çapına ve yurtdışına taşıma hedefindedir. Bu amaçla bölgesindeki gücünü, deneyimsini ve bilgi birikimini çağdaş hizmet anlayışı ile birleştirerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Kiralık vinç firmamız sürdürdüğü çalışmalarını ve hizmetlerini, her durumda müşterilerimizin memnuniyetine ve güvene dayalı bir biçimde yerine getirmekte, aşağıda ayrıntıları verilen hizmet çeşitliliğiyle de müşterilerine en doğru ve en iyi hizmeti sunmaktadır.

İSTANBUL VİNÇ hizmetleri:

6 ton – 35 tona kadar Kiralık Vinçli Kamyon hizmeti,
40 ton – 80 tona kadar Kiralık Hiap hizmeti,
60 ton – 500 tona kadar kiralık Teleskopik Mobil Vinç Hizmeti,
Kiralama hizmetleri günlük, haftalık ve aylık olarak alınabilmektedir.

Kiralık Sepetli Platform

25 metre – 110 metreye kadar sepetli platform hizmetleri

Hizmet Verilen Sektör ve Hizmetlerin Bazıları;

Ağır Sanayi Vinç Kiralama:

Ağır endüstride kullanılacak olan makinelerin nakliye, montaj ve demontaj işleri.

Rüzgar Enerjisi Vinç Kiralama:

Türbin bakımlarında 85 metreye kadar sepet vinç ve sepetli platform tedariki.

Elektrik Viç Kiralama

Trafo, köşk ve pano nakliye, montaj ve demontaj işleri.

Altyapı Vinç Kiralama

Altyapı hizmetleri çerçevesinde yer alan doğal gaz hattı, kanalizasyon büzleri, içme suyu, sulama borularının nakliye, montaj ve demontaj işleri.

İnşaat Köprü Vinç Kiralama

Yol inşaatlarında, köprü-kiriş nakliye, montaj, demontaj işleri. Kulevinç nakliye, montaj ve demontaj işleri.

Reklam Tabelaları Vinç Kiralama

Tabela ve totemlerin nakliye, montaj ve demontaj işleri. LED ekran ve organizasyon hizmetlerinde kullanılan bir malzemelerin montaj ve demontaj işleri. Kamera, ışık ve yüksek çekimler için prodüksiyon hizmetleri.

Vinçli kamyon, Hiap, Teleskopik mobil vinç, Sepetli vinç, Sepetli platform ve nakliye hizmetlerinin beraber, ayrı ayrı veya kısmi olarak gerekli olduğu her çeşit hizmette hizmet vermektedir.

İSTANBUL VİNÇ, yılların deneyim ve birikiminin bir ürünü olarak, hizmet piyasasında yaşanan global gelişmeleri yakından takip etmekte ve başarı ile uygulamaktadır. Sektördeki her türlü yenilik ve gelişmelere süratle ayak uydurarak, Türkiye’deki değişimin öncü firmaları arasında yerini sağlamlaştırmıştır.

Call Now Button