Skip to content

HİYAP VİNÇ KİRALAMA

hiyap vinç kiralamaHiyap Vinç Kiralama hizmeti, iş yerlerinde, şantiye alanlarında, büyük depolarda, iş sahalarında yüksek tonajlı yüklerin biryerden diğer bir yere taşınmasında yada indirilip çıkartılmasında kullanılacak olan hiyap türü vinçlerimizi, iş cinsine ve özelliğine göre kiralayabilirsiniz.

Hiyap vinç kiralayarak, yüksek ağırlıktaki malzemeleri kolayca gereken noktaya taşıyabilirsiniz. Hiyap vinçler çalışma alanınızda size zaman tasarrufu sağlayacak ve yüksek tonajlı malzemelerin taşınmasında ortaya çıkabilecek kaza riskini ortadan kaldıracaktır. Tonlarca ağırlıkta ki malzemelerin taşınması, yer değiştirmesi gibi işlemlerin başka yöntemler ile maliyeti daha yüksek olacaktır. Kiralık hiyap vinçlerimizle günler alacak işlemleri çok kısa sürede ve çok ekonomik fiyatlara yapabileceksiniz.

Kiralık hiyap vinç kullanım alanları

Kiralık Hiyap ile beraber pek çok işlemi kolayca ve kısa bir süre içinde yaptırmanız mümkün.

  • İş yeri ve Fabrika kurulumu sırasında yüksek tonajlı malzemelerin gerekli noktalara taşımasını yaptırabilirsiniz.
  • İş sahalarındaki yüksek alanlarda gerekli montaj ve demontaj işlemlerini güvenle ve hızla yapabilirsiniz.
  • İnşaat sahası içerisinde ağır yüklerin gerekli noktalara taşımasını yapabilirsiniz.
  • Bir noktadan diğer bir noktaya taşınması gerekli olan hassas cihaz ve makinelerin zarar görmeden taşınması yapabilirsiniz.
  • Deniz araçlarının taşımasını yaparak tır, kamyon gibi araçlara yüklenmesi ve indirilmesi işlemini yapabilirsiniz.
  • Elektrik direkleri gibi tehlike arzeden işlemleri kiralık hiyap kullanarak yapabilirsiniz.
  • Dış cephe çalışması yapılan yüksek alanlara gerekli malzemelerin taşınma işlemlerini yapabilirsiniz

İstanbul’da hizmet sunan firmamız yukarda bahsettiğimiz pek çok işlemi hiyap kiralaması yaparak kısa bir süre içinde hallettirmeniz mümkün. Alanında bir hayli deneyimli olan vinç operatörlerimizin kullanmış olduğu hiyap türü vinçlerimiz ile makul fiyatlarla taşıma, kaldırma, indirme gibi işlemleri yüksek tonajlı malzemeleriniz için yapmaktayız. Yapılacak işlemin özelliğine göre belirlemiş olduğumuz araçlarımız ile kısa bir süre içinde iş ve işlemlerinize kesin çözümler üretmekteyiz.

Call Now Button